Haber

PlayStation’ın State of Play etkinliği 24 Şubat’ta geliyor

Sony’nin PlayStation’a çıkması beklenen oyunlar hakkında bilgiler paylaştığı canlı yayın etkinliği State of Play’in bir sonraki tarihi belli oldu. PlayStation Blog’da yapılan paylaşımda State of Play’in Orta Avrupa Saatine (CET) göre 22.00’de, Türkiye saatine göre ise 2 saat farkla 00.00’da oynanacağı bildirildi.

STATE OF PLAY AKTİVİTE GELİYOR

Sony, Rocksteady Stüdyoları Suicide Squad: Justice League’i öldürün Sunumunun 15 dakikalık “oyun detayları ve güncellemeleri” ile manşet olacağını söyledi. Şubat ayı Oyun Durumu, üçüncü taraf stüdyolardan “beklenen oyunlar” ve bu yılın sonlarında çıkması beklenen beş oyun hakkında bilgilerle birlikte. PlayStation VR 2Oyununuza bir göz atacak.

PlayStation 5’in 2023’e özel serisi Square Enix’s Final Fantasy 7 Yeniden DoğuşVe Son Fantezi 16 Ufukta merakla beklenen birkaç oyun var. Ayrıca 2018 yılında Örümcek AdamInsomniac Games’in devamı Örümcek Adam 22023 sonbaharında vizyona gireceği geçen yılın sonlarında duyurulmuştu. Insomniac da Marvel Comics karakterinden uyarlanan bir film. kurtoyunu geliştiriyor ve stüdyo şimdi göstermedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu