Haber

Rivaldo, Jorge Jesus’un olası yeni adresi hakkında çok net konuştu: Teklifi kesinlikle kabul edecek.

Fenerbahçe Dönem sonuna kadar sözleşmesi bulunan Jorge Jesus için Brezilya Milli Kurmay Başkanlığı için iddialar yeniden dillendirilmeye başlandı. Son olarak Brezilyalı efsane Rivaldo, Jorge Jesus’un Brezilya için en uygun seçenek olacağını belirtti.

“TAMAMEN KABUL EDERİM”

Brezilyalı efsane futbolcu Rivaldo, Libertadores’u Flamengo ile kazanan Jorge Jesus’a övgüde bulunarak, “Jorge Jesus’u uygun bir seçenek olarak görüyorum. Türkiye’de Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor ve takımın başına geçmeyi kesinlikle kabul ediyor. Brezilya Milli Takımı çünkü Brezilya futboluyla yeterince özdeşleşiyor.” ifadeleri kullandı.

“MUHTEŞEM BİR YÖNETMEN”

Ocak ayında İstanbul’a yaptığı ziyarette Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile bir araya gelen Rivaldo, sosyal medya hesabından deneyimli teknik direktörle çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, “Geçmişte Jorge Jesus hakkında çok güzel şeyler duydum. bugün tanıştım ve onun olağanüstü bir teknik yönetici ve insan olduğunu gördüm. O alçakgönüllü ve samimi. Tanrı, Jorge Jesus’u hayatının her adımında korusun.” kelimeleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu